Wysłany: 2014-10-06 11:26:40

Projekt domu Koralgol z doprojektowanym garażem dwustanowiskowym. Na obszernym poddaszu zaplanowano aż 4 sypialnie. W domu Koralgol 2G komfortowo może mieszkać nawet sześcioosobowa rodzina. Jak wszystkie gotowe projekty domów autorstwa Dominanty, projekt nie uwzględnia podpiwniczenia.

Zobacz projekt domu Koralgol 2G.

Wysłany: 2014-10-20 09:57:00
Fajny dom dla większej rodziny. A co do garażu dwustanowiskowego- chciałabym poznać kogoś kto trzyma w nim faktycznie dwa samochody. W znanych mi przypadkach ledwo mieści się jeden :d
Wysłany: 2016-06-28 10:54:24
Podoba mi się ten taras po lewej :)
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.