Projekty domów jednorodzinnych – dlaczego warto kupić o nas?

 

Na rynku architektury jednorodzinnej w Polsce dysponujemy ogromnym wyborem gotowych projektów domów. Być może przeglądając katalogi projektów lub portale internetowe z projektami typowymi poczułeś się wręcz przytłoczony ogromem oferowanych projektów domów. Dlaczego jednak warto wybrać projekt z naszej oferty?

 

Kupujesz bezpośrednio od autora i pomysłodawcy projektu

Wszystkie projekty domów dostępne na tej stronie są naszego autorstwa. Zamawiając więc któryś z nich, możesz mieć pewność, że kupujesz go bezpośrednio od jego twórcy. O korzyściach z tego wynikających przekonują się ci inwestorzy, którzy potrzebują dokonać zmian w zamawianym projekcie. Wybierając projekty z naszej oferty mają Państwo bezpośrednie wsparcie autora projektu, co niejednokrotnie pozwoliło uniknąć poniesienia niespodziewanych kosztów, na etapie realizacji budowy domu.

 

Korzystasz z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu

Kupując zaprojektowane przez nas projekty domów, możesz mieć pewność, że kupujesz projekt opracowany przez doświadczonych architektów. Grupa projektowa Dominanta funkcjonuje na rynku polskim już od 2002 roku. Gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez naszą pracownię produktów jest wiele tysięcy domów wybudowanych w oparciu o nasze projekty.

 

Staranne dopracowanie projektów

Do niewątpliwych zalet oferowanych przez nas projektów domów należy ich staranne opracowanie. Jeszcze na etapie opracowywania projektu koncepcyjnego poświęcamy wiele czasu, aby w naszej grupie omówić zalety i wady proponowanych rozwiązań. Przykładamy ogromną wagę, do tego, aby projektowany dom był wygodny, funkcjonalny w użytkowaniu, a jednocześnie możliwie ekonomiczny w budowie i eksploatacji.

Przeglądając gotowe projekty domów dostępne na naszej stronie, zapewne zauważyli Państwo dodatkowe ich oznaczenia, np. 'K', 'II', 'N' czy 'II N' . Symbole te oznaczają, że dany projekt jest pochodną stworzonego już wcześniej projektu. Jest którąś z kolei wersją projektu podstawowego. Wynika to z faktu, że nasze projekty co jakiś czas aktualizujemy, modyfikujemy na podstawie niektórych spostrzeżeń inwestorów. Wybierając tego typu projekt mają Państwo pewność, że znajdą się w Polsce osoby, które z powodzeniem wybudowały w oparciu o niego swój dom.

 

Nasze najpopularniejsze projekty domów

 

Projekt domu Koralgol 2K

Projekt domu Opałek Projekt domu Lolek N 2GProjekt domu Maja

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz