Grupa projektowa "DOMINANTA" powstała w 2002 roku. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 57 lok. U1. W początkowych latach zespół projektowy składał się z trzech osób i zajmował się projektowaniem budynków wielorodzinnych. W 2004 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o gotowe projekty domów jednorodzinnych. Dokładna analiza rynku zaowocowała opracowaniem kilkunastu ciekawych propozycji, trafiających w potrzeby i gusta klientów. Gdy w latach 2006-2007 zaznaczył się gwałtowny wzrost zainteresowania i sprzedaży typowych projektów domów, firma posiadała już bogatą ofertę kilkudziesięciu dokładnie przemyślanych i opracowanych projektów. Nasz zespół stopniowo powiększał się i aktualnie liczy sześć osób. Pomimo ciągłego, pełnego zaangażowania w projektowanie budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych, DOMINANTA regularnie poszerza swoją ofertę o kolejne nowe projekty domów jednorodzinnych. Wiele tysięcy sprzedanych projektów i wybudowanych na ich podstawie domów na terenie całego kraju jest gwarancją rzetelności i stabilności firmy oraz najwyższej jakości oferowanego produktu. Zadowolenie naszych klientów potwierdza, że ciągle udaje nam się pogodzić tradycję polskiego budownictwa z nowoczesnością, a także wymagania klientów z ich realnymi możliwościami.
ARCHITEKTURA:
mgr inż. arch. Krzysztof Sutuła, e-mail: krzysztof.sutula@dominanta.pl
mgr inż. arch. Konrad Burzyński, e-mail: konrad.burzynski@dominanta.pl
mgr inż. Krzysztof Markiewicz, e-mail: krzysztof.markiewicz@dominanta.pl

Współpraca:
mgr inż. arch. Adam Targoński, e-mail: adam.targonski@dominanta.pl
mgr inż. arch. Agnieszka Zaniewska, e-mail: agnieszka.zaniewska@dominanta.pl
mgr inż. arch. wnętrz Katarzyna Pawłowska, e-mail: katarzyna.pawlowska@dominanta.pl

WIZUALIZACJE I GRAFIKA:
mgr inż. Krzysztof Markiewicz, e-mail: krzysztof.markiewicz@dominanta.pl

WSPÓŁPRACOWNICY:
inż. Henryk Sieczka – konstrukcje
inż. Joanna Przedpełska – konstrukcje
mgr inż. Wiesław Jaskulski – konstrukcje
mgr inż. Łukasz Dudziński – konstrukcje
mgr inż. Waldemar Jasielczuk – instalacje sanitarne
mgr inż. Robert Arciszewski – instalacje elektryczne
Posiadamy ponad 100 przedstawicieli w całej Polsce. Zapraszamy do działu kontakt!

Przedstawiamy Państwu ofertę zabudowy wielorodzinnej projektu DOMINANTY. Początkowym zamysłem naszej grupy architektonicznej było tworzenie właśnie budownictwa wielorodzinnego, zespołów obiektów czy domów szeregowych. Mimo poszerzenia oferty o formy jednorodzinne, realizacje wielkopowierzchniowe wciąż mają pełnię naszego zaangażowania, a oprócz samej bryły budynku projektujemy również jego otoczenie: infrastrukturę, tereny zielone, place zabaw. Zapotrzebowania na rynku mieszkaniowym zmieniają się, dlatego staramy się wprowadzać coraz to nowocześniejsze rozwiązania nie tylko w formie budynku i elewacjach, ale także w jej wnętrzu i rozplanowaniu ergonomicznej przestrzeni spełniającej wymagania klientów. Od lat regularnie nawiązujemy współpracę z developerami. Realizacje projektów DOMINANTY prowadzą m.in. Yuniversal Podlaski sp. z o.o, Kombinat Budowlany sp. z o.o. oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z koncepcjami grupy DOMINANTA. W zakładce "zdjęcia i opinie" znajdą Państwo urzeczywistnienie naszych wizualizacji w formie albumu zdjęć z realizacji danego kompleksu.

Pod poniższym linkiem znajdziesz listę projektów:

ZOBACZ PROJEKTY BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH
ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Kom: 692 369 200
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl