Projekt domu Driada
Wysłany: 2014-10-01 13:52:32
Gotowy projekt domu przeznaczony dla kilkuosobowej rodziny. Projekt uwzględnia funkcjonalne rozwiązania takie jak połączenie kuchni z jadalnią, przejście bezpośrednie między garażem a wnętrzem domu i zadaszony balkon. Zachęcam do dyskusji na temat projektu.
Wysłany: 2014-10-14 08:59:15

Masz na myśli ten dom co jest na zdjęciu? Szczerze mówiąc nie wpadłam na niego jeszcze zwiedzając stronę pracowni ( albo mój "sokoli" wzrok zawiódł:P ) . Aczkolwiek prezentuje się całkiem fajnie! podoba mi się bardziej nowoczesny charakter tego budynku. Poza tym to okno w salonie dzielone, ciekawe, orginalne rozwiązanie.

Wysłany: 2016-06-28 10:56:00
Całkiem nieźle wypada ten dom, trochę nowoczesności :)
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.