Wysłany: 2014-10-06 11:22:00

Z domem wybudowanym według projektu Guliwer 2G idalnie będzie się komponować duży ogród. Uczucie kontaktu z przyrodą jest spotęgowane dużą ilością zaprojektowanych przeszkleń. Jest to jednorodzinny, niepodpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem na dwa samochody.

Zobacz projekt Guliwer 2G.

Wysłany: 2014-10-06 12:08:00

Dwa wyjścia z salonu na taras - super rozwiązanie. Tylko czy tak duża ilość przeszkleń nie sprawia, że salon będzie bardzo się wychładzał, a co za tym idzie wydatki na ogrzewanie będą większe? 

Wysłany: 2014-10-07 10:13:26
Moim zdaniem to jest po prostu coś za coś. Taki projekt według mnie wybierają osoby, które zdają sobie sprawę z tej niedogodności i z góry zakładają, że wydadzą dodatkowe pieniądze na najwyższej jakości szyby :). Zauważ, że domy energooszczędne też bardzo często mają dużo przeszkleń - ale od strony najbardziej nasłonecznionej. Przy dobrych szybach pozwala to pozyskać dodatkową energię z promieni słonecznych :).
Wysłany: 2014-12-11 13:29:15

Ale nawet najwyższej jakości szyby mają większy współczynnik przenikania ciepła niż ściany;( Tego nie przeskoczy. I tak w takim domu jak powyżej trzeba wydać więcej na ogrzewanie...;(

TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.