Wysłany: 2014-12-11 14:40:50
Witam! Zauważyłam, że sporo moich znajomych buduje domy parterowe bez poddasza. W Waszej ofercie jest niewiele takich projektów, tylko kilka - o ile dobrze policzyłam. Dlaczego? Czy według Was nie cieszą się zainteresowaniem?
Wysłany: 2016-01-13 08:36:54
Up, podbijam pytanie. Czy Planujecie w najbliższym czasie dodać takie projekty do swojej oferty?
Wysłany: 2017-01-18 11:57:23
Domy z poddaszem użytkowym są najpopularniejsze między innymi ze względu na optymalne koszty ogrzewania w stosunku do domów parterowych. Warto też zwrócić uwagę, że budując dom z poddaszem, możemy osiągnąć większy metraż użytkowy domu dysponując niewielką działką pod budowę.
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.