Wysłany: 2015-07-22 12:47:44
Jak w temacie, jak wybieraliście swoją firmę budowlaną? Czym się kierowaliście, na co zwracaliście uwagę? Firma z ogłoszenia, internetu czy może z polecenia? Piszcie, może kogoś uda się uchronić przed wtopieniem pieniędzy :)
Wysłany: 2015-07-28 09:30:51
Ja swojego domu jeszcze nie budowałem. Ale pracowałem sporo w budowlance. Miałem styczność z różnymi firmami budowlanymi branymi z ogłoszenia i przyznam szczerze, że jeśli miałbym już wybrany projekt i miałbym budować swój wymarzony dom - absolutnie nie brałbym ludzi, których kwalifikacji, a przede wszystkim uczciwości nie miałbym potwierdzonych obiektywnymi opiniami. Jeśli nie mamy wystarczających kontaktów towarzyskich, żeby mieć polecone ekipy, to moim zdaniem najlepiej brać firmy polecane przez sklepy z materiałami budowlanymi, albo kupować u developerów. Takie jest moje zdanie, ale wcale nie musi być to najlepsze rozwiązanie.
Wysłany: 2015-07-30 13:57:33
Mam to szczęście, że mam mnóstwo znajomych, więc mogę korzystać z polecanych ekip budowlanych. Niestety branża budowlana nie cieszy się zbyt dobrą opinią, więc pierwszej lepszej firmy z internetu bym nie wzięła. Wiola
Wysłany: 2016-02-29 16:00:52
Ja też uważam, ze lepiej brać już sprawdzonych fachowców. No i przy podpisywaniu umowy warto od razu ustalać terminy kolejnych etapów. Wtedy unikniecie fachowców, którzy biorą wiele zleceń na raz i żadnego nie dopilnowują.
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.