Wysłany: 2016-06-30 15:17:08
Wybór kolorów na elewacje jest bardzo duży. Nie wiem czy kiedyś podróżowaliście w okolicach Kielc, bo mam pytanie odnośnie domów jakie tam widziałam. Chodzi o wzory na elewacji. Z daleka wygląda to jak marmur, ale to jakiś rodzaj tynku ozdobnego. Szukałam tego na internecie, ale nie wiem nawet, jak się to nazywa. Jak ktoś coś takiego widział, to dajcie znać jak się to nazywa.
Wysłany: 2016-12-12 15:34:30
Trafiłam teraz na Twój komentarz... zaciekawiło mnie to. Szkoda, ze nie wrzuciłeś fotki - łatwiej byłoby odgadnąć, co masz na myśli...;(
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.