Wysłany: 2016-01-13 08:46:21
Był temat o odnawialnych źródłach, ale chciałabym też poruszyć temat paneli fotowoltaicznych. Czy ktoś ma je u siebie? I jak się sprawdzają? Czy Waszym zdaniem własna produkcja prądu jest opłacalna? Czekam na odpowiedzi :)
Wysłany: 2016-09-28 10:41:17
Kwestia paneli fotowoltaicznych jest dość dyskusyjna. Wszystko rozbija się o to, że nadmiaru wyprodukowanej energii nie można było sprzedać do sieci. Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, jak wyglądają przepisy ale wiem, że rozwiązanie to w Polsce, w budownictwie jednorodzinnym nie jest popularne.
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.