Wysłany: 2014-10-06 11:33:27

Tradycyjny Opałek w wersji nowoczesnej. Zarówno bryła domu, kształt dachu i większości pomieszczeń jest zachowany z wersji podstawowej. Projekt uwzględnia elementy najczęściej poprawiane przez inwestorów, tj powiększenie łazienki na parterze oraz zrezygnowanie ze ściętego narożnika w salonie. Z perspektywy czasu widzimy, że ten projekt to strzał w dziesiątkę!

Kliknij: Pełna specyfikacja projektu Opałek IIN

Historia powstania tej wersji projektu:  Projekt Opałek Blog .

Wysłany: 2014-10-06 11:34:10

Co wam się szczególnie podoba w tym projekcie. A może już wybudowaliście swojego własnego, wymarzonego Opałka? Zachęcam do udziału w dyskusji.

Wysłany: 2014-10-15 09:59:56

Czytałam, że projekt Opałek doczekał się już tysięcy realizacji i tak się zastanawiam, co w nim jest takiego niesamowitego? Z pozoru projekt wygląda tak jak wiele innych? Niech się wypowiedzą Ci którzy wybudowali dom według tego projektu! 

Wysłany: 2015-12-14 06:22:24
Ludziom sie takie dworki podobaja ☺
TREŚĆ:


Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu publikacji mojego komentarza w serwisie dominanta.pl. jest spółka DOMINANTA K.Sutuła, K.Burzyński, K.Markiewicz s.j. z siedzibą przy ul. Wiejska 57 lokal U1 w Białymstoku. Podanie prze Państwa danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.