ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »
dom energooszczędny! EuCO=47 [kWh / m2 x rok] zobacz wszystkie domy energooszczędne »TAK SIĘ TERAZ BUDUJE!
Alicja X to jednogarażowa wersja kultowej Alicji, ale w nowym wydaniu. Projekty "X" to nowość w naszej ofercie skierowana do tych, którzy szukają nowoczesnego designu. Proponujemy Państwu odświeżone elewacje, okrojone materiałowo i kolorystycznie, a więc aktualny w trendach minimalizm kolorystyczny i funkcjonalizm dla 4-5 osobowej rodziny w jednym. Dom Alicja X skierowany jest do tych, którzy poszukują niedużego metrażu i zwartej bryły budynku zbliżonej do kwadratu, jednocześnie domu eleganckiego i nowoczesnego. Na parterze znajduje się wiatrołap z wygodną garderobą, przestronny salon z dużymi oknami częściowo połączony z kuchnią, mała łazienka gościnna oraz pokój mogący spełniać funkcję gabinetu lub pokoju dla gości. Górę sugerujemy przeznaczyć całkowicie na prywatną strefę sypialni. Dzięki małemu korytarzowi pokoje są na tyle ustawne i przestronne, że każdy można wyposażyć w oddzielną garderobę.
Wersja z garażem dwustanowiskowym: ALICJA X 2G.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 160,17 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 138,09 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 132,38 m2 |
| powierzchnia całkowita | 275,1 m2 |
| powierzchnia dachu | 249 m2 |
| kubatura | 800 m3 |
| kąt dachu | 40 ° |
| wysokość pomieszczeń | parter – 2,71 m, poddasze – 0,97-3,98 m |
| wysokość budynku | 8,8 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 12,8m x 12,45m |
| minimalne gabaryty działki | 20,8m x 19,45m |
| roczne zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania | 47 [kWh/m2 x rok]
47 |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. Krzysztof Tomasz Markiewicz
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | tradycyjne dwuwartwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany) |
| stropy | żelbetowy monolityczny |
| schody wewnętrzne | schody ażurowe, drewniane lub stalowo-drewniane, indywidualne |
| dach | o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną, cementową lub blachodachówką, na fragmentach blacha trapezowa |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
| roboty ziemne, fundamenty, ściany i izolacje fundamentowe | 0,00 |
| instalacje stanu zerowego, podłoże stanu zerowego z izolacjami | 0,00 |
| ściany konstrukcyjne zewn. i wewn. | 0,00 |
| ścianki działowe i kominy | 0,00 |
| stropy, inne elementy konstr. | 0,00 |
| więźba dachowa, pokrycie dachu, obróbki | 0,00 |
| stan surowy otwarty razem | 0,00 |
| stolarka okienna i drzwiowa, parapety zewn. i wewn. | 0,00 |
| stan surowy zamknięty razem | 0,00 |
| ocieplenie ścian i dachu, tynki zewn., okładziny, elem. ślusarskie | 0,00 |
| instalacje: elektryczna, TV, wod-kan, CO z grzejnikami | 0,00 |
| tynki wewn., płyty G-K, malowanie, okładziny, posadzki | 0,00 |
| stan deweloperski razem | 0,00 |
UWAGA: podane koszty są jedynie szacunkowe. Ustalone zostały na podstawie wskaźników średnich kosztów budowy 1m2 powierzchni użytkowej domu wykonanego w podstawowym standardzie w stanie deweloperskim. Kwoty nie objemują wyposażenia kotłowni oraz schodów wewnętrznych. Podano kwoty netto.
Twoje opinia może być pierwsza!
Zapraszamy na forum
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »