ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »
dom energooszczędny! EuCO=42 [kWh / m2 x rok] zobacz wszystkie domy energooszczędne »Guliwer 2G+ to wersja projektu Guliwer z dwustanowiskowym garażem. Garaż przylega do bryły budynku i ma bezpośrednie przejście do domu. Bryła budynku jest prosta, zrezygnowano z wszelkich dekoracji na rzecz dużego tarasu okalającego dwie ściany domu. Taras z pewnością będzie stanowił świetne miejsce do rekreacji i sprawi, że domownicy będą mieli większy kontakt z przyrodą. Projekt Guliwer 2G+ idealnie pasuje więc do działki z wiekszą przestrzenią przewidzianą na ogród. Dzięki większej powierzchni garażu zwiększyła się przestrzeń użytkowego poddasza. Kluczową zaletą tego projektu jest zminimalizowana komunikacja. Jedną z sypialni zaplanowano na dwie osoby.
Wersja z węższym garażem: GULIWER 2G.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 157,62 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 121,33 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 129,70 m2 |
| powierzchnia całkowita | 267,70 m2 |
| powierzchnia dachu | 217,5 m2 |
| kubatura | 803 m3 |
| kąt dachu | 42 ° |
| wysokość pomieszczeń | parter 2,77m; poddasze 0,76m–2,60m |
| wysokość budynku | 8,30 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 8,75m x 15,65m |
| minimalne gabaryty działki | 23,65m x 17,15m |
| roczne zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania | 42 [kWh/m2 x rok]
42 |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. arch. Konrad Burzyński
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian), na fragmentach szalówka drewniana lub tynk imitujący drewno |
| stropy | żelbetowe monolityczne |
| schody wewnętrzne | ażurowe o konstrukcji drewnianej lub stalowej |
| dach | o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
| roboty ziemne, fundamenty, ściany i izolacje fundamentowe | 0,00 |
| instalacje stanu zerowego, podłoże stanu zerowego z izolacjami | 0,00 |
| ściany konstrukcyjne zewn. i wewn. | 0,00 |
| ścianki działowe i kominy | 0,00 |
| stropy, inne elementy konstr. | 0,00 |
| więźba dachowa, pokrycie dachu, obróbki | 0,00 |
| stan surowy otwarty razem | 0,00 |
| stolarka okienna i drzwiowa, parapety zewn. i wewn. | 0,00 |
| stan surowy zamknięty razem | 0,00 |
| ocieplenie ścian i dachu, tynki zewn., okładziny, elem. ślusarskie | 0,00 |
| instalacje: elektryczna, TV, wod-kan, CO z grzejnikami | 0,00 |
| tynki wewn., płyty G-K, malowanie, okładziny, posadzki | 0,00 |
| stan deweloperski razem | 0,00 |
UWAGA: podane koszty są jedynie szacunkowe. Ustalone zostały na podstawie wskaźników średnich kosztów budowy 1m2 powierzchni użytkowej domu wykonanego w podstawowym standardzie w stanie deweloperskim. Kwoty nie objemują wyposażenia kotłowni oraz schodów wewnętrznych. Podano kwoty netto.
Twoje opinia może być pierwsza!
Zapraszamy na forum
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »