ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »
dom energooszczędny! EuCO=37 [kWh / m2 x rok] zobacz wszystkie domy energooszczędne »Sindbad 2G to propozycja domu z dwustanowiskowym garażem i większą powierzchnią użytkową. W porównaniu z projektem macierzystym (projekt Sindbad) zwiększona została powierzchnia przeznaczona na pomieszczenie gospodarcze (mamy podział na pomieszczenie gospodarce i techniczne). Powiększona została też przestrzeń poddasza. Dzięki temu sypialnia rodziców ma oddzielną garderobę i łazienkę. Warto też zwrócić uwagę, że w projekcie przewidziano rozdzielenie łazienki od WC w części nocnej, co w rzeczywistości może się okazać bardzo praktyczne. Ogromną zaletą tego projektu jest bardzo duży salon, który zajmuje prawie połowę powierzchni parteru.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 168,84 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 132,23 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 142,07 m2 |
| powierzchnia całkowita | 287,98 m2 |
| powierzchnia dachu | 268 m2 |
| kubatura | 806 m3 |
| kąt dachu | 38 ° |
| wysokość pomieszczeń | parter 2,77m; poddasze 0,75m–2,69m |
| wysokość budynku | 8,26 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 15,4m x 10,71m |
| minimalne gabaryty działki | 23,4m x 17,8m |
| roczne zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania | 37 [kWh/m2 x rok]
37 |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. arch. Konrad Burzyński
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | tradycyjne dwuwarstwowe i trójwarstwowe |
| stropy | żelbetowe monolityczne |
| schody wewnętrzne | żelbetowe monolityczne |
| dach | czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »