ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »
dom energooszczędny! EuCO=38 [kWh / m2 x rok] zobacz wszystkie domy energooszczędne »Projekt Sindbad to idealny dom dla osób ceniących tradycyjne rozwiązania oraz oszczędność. Klasyczna, zwarta kubatura oraz dobrze wykorzystana przestrzeń wewnątrz domu - to główne zalety tego projektu. Strefa dzienna usytuowana na parterze obejmuje duży salon z wyjściem na taras, kuchnię połączoną z jadalnią, toaletę, a także pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię dla gości. Strefę nocną projektu Sindbad tworzą pomieszczenia znajdujące się na poddaszu. Na jednym poziomie znajduje się sypialnia dla rodziców, a wyżej - dwie sypialnie, łazienka, garderoba oraz pralnia. Poddasze jest więc bardzo funkcjonalne.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 146,51 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 123,85 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 125,63 m2 |
| powierzchnia całkowita | 255,10 m2 |
| powierzchnia dachu | 244 m2 |
| kubatura | 731 m3 |
| kąt dachu | 38 ° |
| wysokość pomieszczeń | parter 2,77m; poddasze 0,75m–2,69m |
| wysokość budynku | 8,26 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 13,4m x 10,71m |
| minimalne gabaryty działki | 21,4m x 17,8m |
| roczne zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania | 38 [kWh/m2 x rok]
38 |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. arch. Konrad Burzyński
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | tradycyjne dwuwarstwowe i trójwarstwowe |
| stropy | żelbetowe monolityczne |
| schody wewnętrzne | żelbetowe monolityczne |
| dach | czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »