ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »Nowa wersja letniskowego Skrzata! Klasyczny, niewielki dom letniskowy, z werandą i tarasem z przodu domu został teraz "ubrany" w nowe elewacje. Modne kolory i materiały przyciągną uwagę Inwestorów gustujących w nowoczesnych trendach. Wnętrze domu zaprojektowano bardzo praktycznie. Poddasze to strefa nocna, w której znalazło się też miejsce na niedużą antresolę oraz garderobę. Natomiast parter obejmuje salon połączony z jadalnią, kuchnię oraz niewielką, ale praktyczną łazienkę. Niewątpliwie bardzo praktyczne jest też wejście do pomieszczenia gospodarczego bezpośrednio z werandy. Dom Skrzat z całą pewnością będzie idealnym miejscem spędzania czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Stanowi idealny dodatek na działkę o charakterze rekreacyjnym i wypoczynkowym, również w zimniejsze dni dzięki praktycznemu kominkowi.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 55,3 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 50,5 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 40,80 m2 |
| powierzchnia całkowita | 66,40 m2 |
| powierzchnia dachu | 98 m2 |
| kubatura | 165 m3 |
| kąt dachu | 40 stopni ° |
| wysokość pomieszczeń | parter 2,34m; poddasze 1,00m–2,20m |
| wysokość budynku | 6,20 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 9,26m x 7,42m |
| minimalne gabaryty działki | 16,28m x 15,42m |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. arch. Krzysztof Sutuła
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | szkielet drewniany docieplony wełną mineralną |
| stropy | z belek drewnianych |
| schody wewnętrzne | ażurowe o konstrukcji drewnianej |
| dach | dwuspadowy z pokryciem z dachówki blaszanej |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
| roboty ziemne, fundamenty, ściany i izolacje fundamentowe | 0,00 |
| instalacje stanu zerowego, podłoże stanu zerowego z izolacjami | 0,00 |
| ściany konstrukcyjne zewn. i wewn. | 0,00 |
| ścianki działowe i kominy | 0,00 |
| stropy, inne elementy konstr. | 0,00 |
| więźba dachowa, pokrycie dachu, obróbki | 0,00 |
| stan surowy otwarty razem | 0,00 |
| stolarka okienna i drzwiowa, parapety zewn. i wewn. | 0,00 |
| stan surowy zamknięty razem | 0,00 |
| ocieplenie ścian i dachu, tynki zewn., okładziny, elem. ślusarskie | 0,00 |
| instalacje: elektryczna, TV, wod-kan, CO z grzejnikami | 0,00 |
| tynki wewn., płyty G-K, malowanie, okładziny, posadzki | 0,00 |
| stan deweloperski razem | 0,00 |
UWAGA: podane koszty są jedynie szacunkowe. Ustalone zostały na podstawie wskaźników średnich kosztów budowy 1m2 powierzchni użytkowej domu wykonanego w podstawowym standardzie w stanie deweloperskim. Kwoty nie objemują wyposażenia kotłowni oraz schodów wewnętrznych. Podano kwoty netto.
Twoje opinia może być pierwsza!
Zapraszamy na forum
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »