ten projekt obecnie sprzedajemy w promocji - cena obniżona o 5% projekty w promocji »
dom energooszczędny! EuCO=27 [kWh / m2 x rok] zobacz wszystkie domy energooszczędne »Projekt Śnieżka to dom o klasycznej, zwartej bryle, którego ozdobą są trzy lukarny oraz wykusz. Dom jest parterowy przeznaczony dla większej rodziny. Strefę dzienną tego projektu tworzy kuchnia, jadalnia - usytuowana w wykuszu, salon oraz dodatkowe pomieszczenie, które może służyć jako sypialnia dla gości lub gabinet. Pomieszczenie gospodarcze nie znajduje się jak w większości projektów na tyłach garażu, ale po lewej stronie wejścia. Przez pomieszczenie techniczne można przejść z garażu do domu. Dla większego komfortu łazienkę zaprojektowano zaraz obok kotłowni. Ażurowe schody prowadzą na poddasze, które jest dwupoziomowe. Niżej znajduje się łazienka i garderoba, a wyżej trzy sypialnie. Sypialnia rodziców jest połączona z osobną łazienką i garderobą. Dom 'Śnieżka' jest bardzo funkcjonalny niewątpliwie ze względu na zredukowaną przestrzeń komunikacyjną. Projekt ten występuje oczywiście także w wersji Śnieżka 2G z garażem dwustanowiskowym.
| powierzchnia netto (wszystkie pomieszczenia) | 155,03 m2 |
| powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni | 129,49 m2 |
| powierzchnia zabudowy | 127,33 m2 |
| powierzchnia całkowita | 256,10 m2 |
| powierzchnia dachu | 231 m2 |
| kubatura | 752 m3 |
| kąt dachu | 42 ° |
| wysokość pomieszczeń | parter 2,76m; poddasze 1,00m–2,70m |
| wysokość budynku | 8,98 |
| wymiary zewnętrzne budynku | 14m x 10,45m |
| minimalne gabaryty działki | 22m x 18,45m |
| roczne zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania | 27 [kWh/m2 x rok]
27 |
UWAGA: niektóre parametry domu mogą się nieznacznie różnić od parametrów zawartych w projekcie technicznym. Wynka to z konieczności dostosowywania projeków do zmieniających się przepisów Prawa Budowlanego. Dokładamy wszelkich starań aby parametry były aktualizowane na bieżąco.
mgr inż. Krzysztof Tomasz Markiewicz
UWAGA: szczegółowe rysunki techniczne są dostępne w panelu bocznym w zakładce DO POBRANIA - pobierz rzuty projektu
| ściany zewnętrzne | ściany zewnętrzne tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany) |
| stropy | żelbetowe monolityczne |
| schody wewnętrzne | ażurowe o konstrukcji drewnianej lub stalowej |
| dach | czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki |
UWAGA: wszystkie szczegóły technologii wykonania domu znajdziesz w panelu bocznym w zakladce DO POBRANIA - pobierz przedmiar domu
| roboty ziemne, fundamenty, ściany i izolacje fundamentowe | 0,00 |
| instalacje stanu zerowego, podłoże stanu zerowego z izolacjami | 0,00 |
| ściany konstrukcyjne zewn. i wewn. | 0,00 |
| ścianki działowe i kominy | 0,00 |
| stropy, inne elementy konstr. | 0,00 |
| więźba dachowa, pokrycie dachu, obróbki | 0,00 |
| stan surowy otwarty razem | 0,00 |
| stolarka okienna i drzwiowa, parapety zewn. i wewn. | 0,00 |
| stan surowy zamknięty razem | 0,00 |
| ocieplenie ścian i dachu, tynki zewn., okładziny, elem. ślusarskie | 0,00 |
| instalacje: elektryczna, TV, wod-kan, CO z grzejnikami | 0,00 |
| tynki wewn., płyty G-K, malowanie, okładziny, posadzki | 0,00 |
| stan deweloperski razem | 0,00 |
UWAGA: podane koszty są jedynie szacunkowe. Ustalone zostały na podstawie wskaźników średnich kosztów budowy 1m2 powierzchni użytkowej domu wykonanego w podstawowym standardzie w stanie deweloperskim. Kwoty nie objemują wyposażenia kotłowni oraz schodów wewnętrznych. Podano kwoty netto.
Twoje opinia może być pierwsza!
Zapraszamy na forum
WYSYŁKA PROJEKTU
PRZEDMIAR
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
DZIENNIK BUDOWY
ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
ANALIZA ALTERNATYWNYCHSYSTEMÓW OGRZEWANIA
sprawdź zakres standardowych zmian »