PROJEKTY KONCEPCYJNE DOMÓW JEDNORODZINNYCH NA NASZEJ STRONIE


projekt koncepcyjnyWiększość osób, które planują budowę domu, raczej nie sięga po projekty, odbiegające od popularnych stereotypów. Czasem jednak warto przejrzeć również te nietypowe projekty, ponieważ można z nich zaczerpnąć ciekawe pomysły, które niejeden architekt zgodzi się zastosować w zwykłym projekcie.  

Czytaj całość

PRAWIDŁOWE ZABEZPIECZENIE DACHU I RYNIEN PRZED ZIMĄ


Śnieg na dachu domuZimy w naszym kraju bywają czasem śnieżne i mroźne. Chociaż dwa ostatnie lata nie było dużych problemów, wynikających z nadmiernych opadów śniegu, to jednak w tym roku, już początek zimy pokazał, że nawet w ciągu jednej doby może spaść sporo śniegu. Niestety ciężki śnieg zalegający na dachu, bądź zsuwający się z niego gwałtownie może zniszczyć elementy dachu lub rynien. Jak zatem zabezpieczyć nasz dach?

Czytaj całość

JAK ZADBAĆ O DOBRĄ CYRKULACJĘ POWIETRZA W DOMU W CZASIE ZIMY?


Cyrkulacja powietrza w domuDo budowy domów używa się dziś coraz lepszych materiałów termoizolacyjnych i paro izolacyjnych. Dzięki temu nasze domy są ciepłe, a my oszczędzamy energię, potrzebną do ogrzewania w czasie zimy.

Czytaj całość

Ubezpieczenie domu w razie klęski żywiołowej


W ostatnim czasie zdarza się więcej klęsk żywiołowych niż przed laty. Mimo to, Polacy nadal niechętnie ubezpieczają swoje domy. To fakt, że nie ma u nas trzęsień ziemi ani tornad, takich jak w krajach znajdujących się bliżej równika, jednak i u nas ludzie tracą dobytek życia wskutek wichur, nawałnic, gradobicia, powodzi lub pożaru będącego wynikiem długiej suszy.  

Czytaj całość

Projekty domów - odświeżone wersje: Opałek III N


Projekt domu Opałek III NProjekt domu Opałek III N to rozwinięta na prośbę Klientów wersja jednego z najbardziej popularnych projektów naszej pracowni. Usytowana w wysuniętym wykuszu jadalnia delikatnie oddziela przestrzeń spożywania posiłków od salonu, który teraz nabrał foremnego kształtu. 

Czytaj całość

ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl