dodatkowy numer telefonu

UWAGA: uruchomiliśmy nowy numer telefonu!

Czytaj całość

BUDOWNICTWO W OBLICZU NADCHODZĄCEGO KRYZYSU

        

        Pojedyncze głosy mówiące o kryzysie w 2019 pojawiały się już w połowie zeszłego roku. Prognozy jak na ten czas są obiecujące, jednak branża budowlana nie podchodzi do tematu optymistycznie. Pomimo, że obrót rośnie, to marża staje się coraz mniejsza przez szereg problemów z którymi firmy budowlane muszą się zmierzyć. Jakie są przyczyny nadchodzącego kryzysu i co to oznacza dla prywatnych inwestorów? Przeczytaj artykuł <link do artykułu>

Czytaj całość

Prognozy inwestycyjne na rok 2019


Ziemia rolna, ziemia budowlana, mieszkania, domy oraz lokale usługowe wysoko w rankingu opłacalności inwestycji według rankingu stworzonego przez firmę Legg Mason. Przeczytaj artykuł:

Czytaj całość

Trendy w budownictwie jednorodzinnym 2017

Obserwujemy trendy i o nich piszemy. Pod naszą lupę trafiły powtarzające się tendencje z roku 2017. Wiele by o tym pisać wybraliśmy dla was najważniejsze i streszczamy w niniejszym artykule. Coraz więcej decydujących się na budowę, chętniej sięga po płaskie dachy (stropodachy) oraz dachy dwuspadowe. Te pierwsze choć mało jeszcze popularne na naszej szerokości geograficznej są od dawna doceniane prze południowców. Dają dodatkową przestrzeń do wykorzystania, którą bezkarnie można zużytkować na fantazyjne tarasy. Poza tym, stropodachy mają wpływ na polepszenie parametrów cieplnych budynku. Ich kształt wymusza, równomierną cyrkulację ciepłego powietrza. Dzięki temu rozchodzi się szybciej i na dłużej pozostawia komfortową temperaturę.

Czytaj całość

Ważne targi budowlane w Polsce i na świecie

Tydzień geometrycznego projektu, koloru, kunsztu, faktury. Do tego można by sprowadzić opis Salone Del Mobile, przez wielu uważane są za najważniejsze wydarzenia designerskie na świecie. Rokrocznie odbywa się w Milanie i od 56 lat ściąga wystawców z całego świata. To międzynarodowe wydarzenie daje inspiracje projektantom, architektom i przedsiębiorcom. Nadaje kierunek trendom, które potem pojawiają się w projektach naszych domów i wnętrz.
Czytaj całość

ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Kom: 692 369 200
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl