Nowe projekty domów - prezentacja

 

        Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi wersjami naszych projektów domów: tym razem są to Maja II N 2G+ oraz jej jednogarażowy odpowiednik: Maja II N+. Przypominamy również, że znaczek + wskazuje na nieco powiększony garaż o szerokości minimum 3,10m (jednostanowiskowy) oraz 5,60m (dwustanowiskowy).

Krótka historia projektu Maja

        Seria projektów Maja to najpopularniejsze domy w ofercie naszego biura od wielu lat. Każda z powstałych wersji charakteryzuje się dużym zadaszonym tarasem, który jest tak bardzo ceniony przez naszych Inwestorów i stał się znakiem rozpoznawczym tego projektu. Domy Maja doczekały się setek realizacji w całej Polsce. Klienci wybierali zarówno wersje z poddaszem użytkowym, jak i parterowe z możliwością adaptacji poddasza do celów dowolnych. Ilość dostępnych wariantów domu przełożyła się na jego popularność – każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, zachowując jednocześnie najważniejszą wspólną cechę – piękny zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem uprzyjemniającym wypoczynek w chłodniejsze wieczory.

Czas na zmiany

        Lata mijają, moda się zmienia. Postanowiliśmy nieco odświeżyć projekt Maja i dostosować go do zmieniających się trendów zarówno w kształtowaniu elewacji, jak doboru jej kolorów. Priorytetem zmian było zachowanie pięknego tarasu z kominkiem oraz utrzymanie wymiarów i rozkładu pomieszczeń wewnątrz, jako że projekt ten miał w poszczególnych wersjach optymalnie dobrane powierzchnie, czego dowodem była zawsze duża ilość zamówień i realizacji. Dlatego naszą pracę skupiliśmy na elewacjach domu. Pierwsze zadanie to wykreślenie na elewacji nowych, prostych w odbiorze brył, podkreślonych białym kolorem tynku. Stanowią one główne części elewacji, niejako jej konstrukcję. Dalszy etap to wypełnienie elewacji drewnem lub jego imitacją, co dodatkowo podkreśliło charakter domu i stanowi część wspólną z szalówką pokrywającą podbitkę tarasu i okapów. W celu uwypuklenia charakterystycznego zewnętrznego kominka, cała jego część widoczna pod dachem tarasu oraz przestrzenie z obu stron zostały pokryte płytą kamienną elewacyjną w ciemnym kolorze. Kominek dzięki temu zabiegowi nie wygląda, jakby został wstawiony jako opcjonalny dodatek. Taras został nieco powiększony, zmieniliśmy też schody tarasowe, które teraz okalają jego jeden z narożników. Wnętrza pozostały bez zmian, jedynie garaż w wersji dwustanowiskowej został poszerzony do rozmiaru 5,63m.

Należy tu dodać, że zmiany objęły wersje z poddaszem użytkowym domu Maja. Jeśli okaże się, że skutecznie trafiają w gusta Inwestorów, przeprojektujemy również wersje parterowe.

Wszystkie wersje projektu Maja


Obecnie oferujemy aż sześć wersji projektu Maja – linki do każdej z nich znajdują się poniżej:


Maja II N 2G+ <link>

Maja II N+ <link>


Maja II 2G+ <link>


Maja II <link>


Maja 2G+ <link>


Maja <link>


Zachęcamy do zadawania pytań oraz wyrażania swoich opinii na temat domu Maja.
Maja II N 2G+


 
 

Komentarze do artykułu:

Napisz własny komentarz do tego artykułu
Imię
Twój komentarz:


Poprzedni wpisNastępny wpis
ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Kom: 692 369 200
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl