NOWOCZESNE ARANŻACJE DOMÓW A TAPETY ŚCIENNE


Aranżacja domuPlanując budowę domu, zapewne myślisz już o tym, jak go urządzić, by w nim wygodnie mieszkać. To oczywiste więc, że już przeglądając projekty domów, zapewne próbują sobie Państwo wyobrazić, jak będzie wyglądało wnętrze wybudowanego domu.  

Czytaj całość

WALCZYMY ZE SMOGIEM


Zima 2016/2017 mija pod znakiem smogu. Niewątpliwie z wielkim zainteresowaniem śledziliśmy wyniki obserwacji stężenia w swoim mieście cząstek stałych występujących w powietrzu. Czy wiesz, że decydując się na określony rodzaj ogrzewania w swoim domu być może przyczyniasz się do powstawania smogu? Warto o tej sprawie pomyśleć już na etapie wyboru projektu domu.

Czytaj całość

TWOJA LISTA RZECZY KONIECZNYCH


Styczeń i luty może być zimny i ciemny, ale może to być także czas odważnych początków. Wykorzystaj w pełni te miesiące porządkując przestrzeń w domu, zwiększając ciepło i układając plany na najbliższą przyszłość. Oto lista 5 rzeczy do zrobienia, aby zafundować nieco miłości dla swego domu w samym środku zimy.  

Czytaj całość

IDEALNY DOM DLA ALERGIKA


Dom dla alergikaCzy masz alergię? Jeśli tak, to zapewne budując dom, ważne jest dla ciebie, by był jak najbardziej przyjazny alergikom. O ile na etapie wyboru projektu domu, kwestia ta nie ma większego znaczenia, o tyle w projektach instalacji grzewczych i wentylacyjnych już ma. To oczywiste, że potrzeby alergików musimy także uwzględnić aranżując mieszkanie.

Czytaj całość

OGRZEWANIE DOMU - JAK ZMNIEJSZYĆ KOSZTY?


Ogrzewanie domuZima to czas, w którym rosną koszty utrzymania naszych domów. Powodem jest oczywiście ogrzewanie domu w czasie naszego długiego sezonu grzewczego, czyli mniej więcej od połowy października do połowy kwietnia. Czy w takim razie możemy zrobić coś, by trochę zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

Czytaj całość

ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl