ARANŻACJA WNĘTRZA - DYWAN SHAGGY

 

Dywan shaggy w salonieWybudowałeś już dom? Zapewne więc ostatecznie planujesz aranżację wnętrz. Jeśli uwzględniasz zastosowanie jakiegoś dywanu, to zapewne przydadzą Ci się informacje na temat popularnych dywanów shaggy.

Sądząc po obecnych trendach wnętrzarskich, można by pomyśleć, że nie ma w nich już miejsca na włochaty dywan. Ale czy aby na pewno? Sporo będzie zależeć od naszych indywidualnych oczekiwań, potrzeb. Jeżeli bowiem naszym priorytetem będzie ocieplenie wnętrza i komfort, to niewątpliwie warto zastanowić się jak połączyć nowoczesny wystrój salonu bądź sypialni z dywanowym akcentem.

 

Dywany shaggy – cechy charakterystyczne

Shaggy dosłownie znaczy 'włochaty'. Dlatego klasyczny dywan shaggy charakteryzuje się długim, puszystym włosem o rozmaitej wysokości. Najbardziej włochate dywany mogą mieć nawet włosy o wysokości 90 mm! Długie włosy, można przystrzyc tak, by osiągnąć nawet efekt 3d! Dywany tego typu wykonywane są tak, aby posiadały właściwości antyelektrostatyczne, by jak najbardziej ułatwić ich czyszczenie.

 
Dywan shaggy w salonie

Zastosowanie w aranżacjach

Dywany włochacze znakomicie urozmaicą chłodną, surową aranżację wnętrza, stanowiąc ciekawe przełamanie dominującego klimatu. Na rynku dostępne są naprawdę dywany w przeróżnych kolorach, dzięki czemu na pewno z powodzeniem dobierzemy odpowiedni model do naszej aranżacji.

Wyżej wymienione dywany niewątpliwie idealnie spiszą się w sypialni, czy we wnętrzach, gdzie przewiduje się zastosowanie foteli, poduch, puf czy innych siedzeń zamiast krzeseł. Natomiast kolorowy dywan wniesie energię w aranżację, gdzie dominują surowe barwy.

 
 

Komentarze do artykułu:

Napisz własny komentarz do tego artykułu
Imię
Twój komentarz:


Poprzedni wpisNastępny wpis
ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl