Domy Jednorodzinne w Krajach Grupy Wyszehradzkiej – kolejny konkurs na projekt domu

 
Stowarzyszenie architektów polskichKończy się okres, w którym można nadsyłać opracowane przez siebie / pracownię architektoniczną projekty domów jednorodzinnych w ramach konkursu „Domy Jednorodzinne w Krajach Grupy Wyszehradzkiej”. Poznaj szczegóły konkursu.

Czytaj całość

Projekt domu na planie trójkąta – Shigeru Ban

Projekt domu shigeru banŚwiatowej sławy architekt, uhonorowany w 2014 roku nagrodą Pritzkera Shigeru Ban wykonał ciekawy projekt domu jednorodzinnego. Musimy przyznać projekt nietypowy, bo wykonany - jak sygnalizuje tytuł artykułu - na planie trójkąta.

 

Czytaj całość

ZAHA HADID UPAMIĘTNIONA PRZEZ GOOGLE DOODLE

zaha HadidWidzieliście dzisiejsze Google Doodle? Zastanawiacie się kim była i czym się wsławiła Zaha Hadid? Myślę, że dzisiejszy dzień jest dobrym momentem na przypomnienie sylwetki jednej z najbardziej cenionych kobiet wykonującej zawód architekta.

 

 

Czytaj całość

DOM KERETA - DNI OTWARTE

Dom keretaW tym roku zarówno w kwietniu, maju jak i w czerwcu słynny Dom Kereta w Warszawie jest udostępniony do zwiedzania. Bilet wstępu kosztuje tylko 20 zł – płatny z góry przelewem na konto.

Czytaj całość

ORGANICZNE PROJEKTY DOMÓW


Organiczny projekt domuArchitektura organiczna. Czy słyszałeś już takie pojęcie? Ten niezwykły trend w projektowaniu domów oraz budynków użyteczności publicznej zaznacza swoje istnienie dopiero od połowy XX wieku. Na czym polega i dlaczego fascynuje?  

Czytaj całość

ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl