Projekty domów szkieletowych

Projekty domów szkieletowych mają swoje grono odbiorców. Pozostają częstym wyborem na domek letniskowy, choć zyskują coraz większą popularność też wśród innych inwestorów, których uwagę zwraca niezwykła trwałość i lekkość drewnianego szkieletu. Przyczynia się do tego wysoka jakość drewna, odpornego na wilgoć i szkodniki. Poza tym jest to najszybsza technologia budowlana. Dom wykonany w większości jest z elementów prefabrykowanych, co znacząco skraca czas budowy. Realizację projektu można ukończyć w około 3-4 miesiące. Dużą 'elastyczność' konstrukcji pozwala na ewentualną rozbudowę domu w razie potrzeby.
projekt domu Skrzat (letniskowy)
Skrzat (letniskowy) 50,5m2
min. wym. działki:
16,28m x 15,42m
zapamiętaj
projekt domu Skrzat N ( letniskowy )
Skrzat N ( letniskowy ) 50,5m2
min. wym. działki:
16,28m x 15,42m
zapamiętaj
Projekt domu letniskowego Krasnal - wizualizacja 1
Krasnal (letniskowy) 86,9m2
min. wym. działki:
17,02m x 18,62m
zapamiętaj
Projekt domu drewnianego Lolek - wizualizacja 1projekt archiwalny
Lolek (szkielet drewniany) 95,35m2
min. wym. działki:
17,83m x 16,93m
energooszczędne
zapamiętaj

Sprawdź, co nowego na naszym blogu!

ORGANICZNE PROJEKTY DOMÓW


Organiczny projekt domuArchitektura organiczna. Czy słyszałeś już takie pojęcie? Ten niezwykły trend w projektowaniu domów oraz budynków użyteczności publicznej zaznacza swoje istnienie dopiero od połowy XX wieku. Na czym polega i dlaczego fascynuje?  


Elewacje domów z użyciem drewna


Projekt domu PtyśCo sądzicie o propozycji drewnianej szalówki na fragmentach elewacji projektów domów pracowni Dominanta? Wiemy, że takie rozwiązanie bardzo spodobało się klientom. Inwestorzy, którzy decydują się na drewnianą elewację na całości lub części budynku będą mogli w tym artykule znaleźć kilka praktycznych informacji.


Domy szkieletowe – co powinniśmy o nim wiedzieć?

Domy szkieletoweCo raz więcej firm budowlanych posiada w swojej ofercie opcję budowy domów szkieletowych. Czy ten rodzaj budownictwa jest opłacalny w Polsce? Jakie są właściwości domów 'kanadyjskich'?


ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Kom: 692 369 200
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl