Projekty domów letniskowych, domki letniskowe

Projekty domów letniskowych coraz częściej zapewniają możliwość całorocznego użytkowania. Ocieplenie budynku oraz kominek poszerzają zastosowanie domku i przekładają się na komfort. Uzyskanie wszelkich potrzebnych pozwoleń jest niezbędne, tak samo jak nabycie projektu budowlanego. W naszej ofercie dostępne są drewniane domy z poddaszem oraz szkieletowe. Domki letniskowe charakteryzują się prostą konstrukcją i praktycznym, przestronnym wnętrzem. Funkcjonalność zapożyczona ze standardowych projektów, pozwala wydzielić dwie strefy domu – nocną na poddaszu oraz dzienną na parterze. Dodatkowym atutem tych projektów są werandy i tarasy.projekt domu Skrzat (letniskowy)
Skrzat (letniskowy) 50,5m2
min. wym. działki:
16,28m x 15,42m
zapamiętaj
projekt domu Skrzat N ( letniskowy )
Skrzat N ( letniskowy ) 50,5m2
min. wym. działki:
16,28m x 15,42m
zapamiętaj
Projekt domu letniskowego Krasnal - wizualizacja 1
Krasnal (letniskowy) 86,9m2
min. wym. działki:
17,02m x 18,62m
zapamiętaj
Projekt domu drewnianego Lolek - wizualizacja 1projekt archiwalny
Lolek (szkielet drewniany) 95,35m2
min. wym. działki:
17,83m x 16,93m
energooszczędne
zapamiętaj

Projekty domków letniskowych - informacje z bloga

GOTOWE PROJEKTY DOMÓW LETNISKOWYCH


projekt domu letniskowegoProjekt domu letniskowego to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają działkę otoczoną pięknem przyrody. Takie zabudowanie możemy przeznaczyć nie tylko do osobistego użytku, ale również udostępnić dla turystów. Jakie są jeszcze zalety inwestycji w domek letniskowy?


Dom letniskowy


Dom letniskowy - projekty domów DominantaMieszkając w mieście w bloku, często marzymy o własnym domu na wsi. Jednak nieraz praca lub inne okoliczności sprawiają, że realizacja marzeń nie jest możliwa. Dobrym rozwiązaniem może się okazać domek letniskowy w jakimś urokliwym miejscu, blisko natury. Co warto wiedzieć o projektach domów letniskowych? Z czym się wiąże budowa takiego domku?


Elewacje domów z użyciem drewna


Projekt domu PtyśCo sądzicie o propozycji drewnianej szalówki na fragmentach elewacji projektów domów pracowni Dominanta? Wiemy, że takie rozwiązanie bardzo spodobało się klientom. Inwestorzy, którzy decydują się na drewnianą elewację na całości lub części budynku będą mogli w tym artykule znaleźć kilka praktycznych informacji.


Prace budowlane nie wymagające pozwolenia na budowę

Prawo Budowlane – Ustawa z dnia 7 lipca 1994r. – definiuje następujące pojęcia:

Budowa – to wykonywanie, odbudowa, rozbudowa i nadbudowa obiektu budowlanego w określonym miejscu.

Przebudowa – to roboty budowlane, które skutkują zmianami parametrów użytkowych lub technicznych już istniejącego obiektu budowlanego. Warto przy tym zaznaczyć, że to pojęcie nie odnosi się do zmian w kubaturze, powierzchni, wysokości, długości, szerokości czy liczby kondygnacji budynku. W takich sytuacjach mamy już do czynienia z budową.


ul. Wiejska 57 lokal U1
15-351 Białystok
Tel: 85 732 98 62
Kom: 692 369 200
Fax: 85 732 98 62
Email: dominanta@dominanta.pl